KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15286409
nr 1528 6409
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Hamnmotiv, "Copy". Akvarell, bildmått: 14x23 cm, yttermått inklusive ram: 31x42 cm. Signerad
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 mars 2023
kl 18:36:57
18/3 20:36:04
100 kr
19/3 16:33:41